Licensed to St. Mary's College of Maryland
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 11/3/2018 03:26 PM
                        St. Mary's vs. York - 11/3/2018                        
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 St Marys College of Maryland-MD  'A'                   NT    1:54.68  
     1) Krell, Rileigh G 18             2) Baughman, Hailley M 20         
     3) Sutton, Carolyn A 20            4) Litynski, Brenna K 17          
       31.25    30.42    27.97    25.04                                    
  2 York College of Pennsylvania-MA  'A'              1:51.95    1:56.02  
     1) Wantz, Justine M 20             2) Garcia, Leilani N 20           
     3) Coon, Alyssa B 19               4) Ayala, Adrianna N 20           
       28.92    33.31    27.94    25.85                                    
  3 York College of Pennsylvania-MA  'B'                   NT    1:58.45  
     1) Campbell, Caitlin A 20          2) Strine, Jennifer A 21          
     3) Stein, Maggie H 19              4) Kobus, Reilly E 21             
       30.55    32.43    29.59    25.88                                    
  4 St Marys College of Maryland-MD  'B'                   NT    2:01.36  
     1) Ross, Angela L 20               2) Edgren, Bailey J 18            
     3) Sonnenberg, Rebecca F 20        4) Schoenecker, Samantha K 21     
       31.06    33.97    29.11    27.22                                    
  5 York College of Pennsylvania-MA  'D'                   NT    2:03.03  
     1) Mahoney, Colleen 18             2) Harper, Taylor 18              
     3) Trudel, Julia A 20              4) Ehrnfeldt, Kayla 19            
       30.25    34.78    28.88    29.12                                    
  6 York College of Pennsylvania-MA  'C'                   NT    2:07.17  
     1) Bogdanski, Julia M 21           2) Bria, Kristin 19               
     3) Clark, Nicole K 21              4) Colwell, Abby 19               
       31.94    32.09    34.12    29.02                                    
 
Event 2  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 York College of Pennsylvania-MA  'A'              1:35.67    1:40.23  
     1) Williams, Greg W 20             2) Maggio, Tyler S 20             
     3) Tate, Jesse W 20                4) Foltz, Nick 21                 
       25.93    26.70    24.70    22.90                                    
  2 St Marys College of Maryland-MD  'A'                   NT    1:41.47  
     1) Orban, Peter 20                 2) Akhavan, Ryan V 20             
     3) Donoghue, Nate A 19             4) Rhoads, Reed M 21              
       25.63    29.56    24.31    21.97                                    
  3 York College of Pennsylvania-MA  'B'                   NT    1:43.45  
     1) McIlroy, Connor J 19            2) Federline, Michael 20          
     3) Loehr, AJ J 20                  4) Brown, Miles 19                
       27.33    29.95    23.88    22.29                                    
  4 York College of Pennsylvania-MA  'C'                   NT    1:50.59  
     1) Dowdall, Kaelan F 19            2) Robinson, Jacob R 20           
     3) Tarbrake, Brandon F 21          4) Boyles, Colton 21              
       26.79    31.38    28.26    24.16                                    
  5 York College of Pennsylvania-MA  'D'                   NT    1:51.76  
     1) Alwine-Frank, Raven 18          2) Ward, Matthew 19               
     3) Smith, Spencer 18               4) Rivers, Kyle S 20              
       38.83    22.25    26.90    23.78                                    
 
Event 3  Girls 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sturgis, Andrea M         20 Ycp-MA              11:09.69   11:08.46  
      30.10   32.64   33.43   33.90   34.17   33.76   33.70   33.64
      33.84   34.30   33.87   34.21   34.22   34.41   34.23   33.59
      33.95   32.89   32.42   31.19                                
  2 Hausamann, Elli           19 Ycp-MA              11:34.52   11:54.02  
      32.49   35.36   36.37   36.33   36.27   36.34   36.57   36.31
      36.31   36.12   36.03   36.23   36.03   35.68   35.61   35.39
      35.66   35.64   35.36   33.92                                
  3 Johnson, Elizabeth K      19 St Marys-MD               NT   12:49.02  
      32.68   36.77   38.56   38.99   38.19   38.29   38.97   38.25
      38.42   37.95   38.37   38.41   37.94   38.10   38.12   38.10
      37.66   37.54   37.36   50.35                                
 
Event 4  Boys 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stahl, Keven J            20 Ycp-MA               9:33.44    9:45.20  
      25.73   28.24   28.74   28.93   29.22   29.80   30.20   30.37
      29.92   29.67   29.51   29.51   29.55   29.48   29.83   29.53
      29.78   29.39   29.89   27.91                                
  2 Rosenzweig-Stein, Jacob   20 St Marys-MD               NT   11:48.93  
      29.24   34.28   35.21   35.72   35.59   35.35   35.77   35.84
      35.85   36.15   36.41   36.20   36.66   36.06   36.29   36.11
      36.05   36.01   35.52   34.62                                
  3 Wilson, Matthew T         20 St Marys-MD               NT   11:49.35  
      27.52   33.16   36.25   36.30   36.06   36.61   37.31   37.01
      36.46   36.57   36.38   36.89   36.81   36.85   36.34   36.18
      35.96   37.03   33.83   29.83                                
 
Event 5  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Litynski, Brenna K        17 St Marys-MD               NT    1:57.18  
      27.03   29.60   30.51   30.04                                
  2 Mann, Maddy R             21 Ycp-MA               1:54.87    1:57.39  
      27.42   29.90   30.43   29.64                                
  3 Bley, Amanda R            19 Ycp-MA               1:59.72    2:07.98  
      29.13   32.02   33.41   33.42                                
  4 Edgren, Bailey J          18 St Marys-MD               NT    2:12.09  
      29.99   33.08   34.65   34.37                                
  5 Geib, Kirsten             18 Ycp-MA                    NT    2:15.02  
      31.36   34.21   35.29   34.16                                
  6 Schoenecker, Samantha K   21 St Marys-MD               NT    2:15.03  
      30.49   34.00   35.08   35.46                                
  7 Ehrnfeldt, Kayla          19 Ycp-MA                    NT    2:17.42  
      31.51   34.99   36.05   34.87                                
 
Event 6  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wheal, Lucas C            19 St Marys-MD               NT    1:49.19  
      25.28   27.59   29.00   27.32                                
  2 Deckard, Adam             19 Ycp-MA                    NT    1:49.88  
      25.21   27.96   28.91   27.80                                
  3 Dowdall, Kaelan F         19 Ycp-MA               1:50.58    1:50.60  
      25.98   28.07   27.79   28.76                                
  4 Donoghue, Nate A          19 St Marys-MD               NT    1:52.37  
      25.52   28.62   29.27   28.96                                
  5 Tarbrake, Brandon F       21 Ycp-MA                    NT    1:59.89  
      27.46   29.58   31.62   31.23                                
  6 Boyles, Colton            21 Ycp-MA               1:59.67    2:01.41  
      27.16   29.84   32.01   32.40                                
 
Event 7  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wantz, Justine M          20 Ycp-MA                 53.79    1:00.57  
      29.19   31.38                                                
  2 Krell, Rileigh G          18 St Marys-MD               NT    1:03.71  
      30.70   33.01                                                
  3 Campbell, Caitlin A       20 Ycp-MA               1:02.31    1:04.49  
      31.20   33.29                                                
  4 Balderson, Emma E         19 Ycp-MA               1:02.67    1:04.81  
      31.35   33.46                                                
  5 McCloskey, Leila F        18 St Marys-MD               NT    1:05.68  
      31.22   34.46                                                
  6 Bogdanski, Julia M        21 Ycp-MA               1:04.26    1:06.74  
      32.49   34.25                                                
  7 Ross, Angela L            20 St Marys-MD               NT    1:07.18  
      32.63   34.55                                                
 
Event 8  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orban, Peter              20 St Marys-MD               NT      54.75  
      26.76   27.99                                                
  2 Williams, Greg W          20 Ycp-MA                 53.99      55.03  
      26.68   28.35                                                
  3 McIlroy, Connor J         19 Ycp-MA                 55.69      57.81  
      28.30   29.51                                                
  4 Alwine-Frank, Raven       18 Ycp-MA                    NT    1:03.97  
      30.66   33.31                                                
 
Event 9  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baughman, Hailley M       20 St Marys-MD               NT    1:09.31  
      32.92   36.39                                                
  2 Bria, Kristin             19 Ycp-MA                    NT    1:11.46  
      33.30   38.16                                                
  3 Strine, Jennifer A        21 Ycp-MA               1:13.02    1:12.78  
      34.12   38.66                                                
  4 Garcia, Leilani N         20 Ycp-MA               1:09.88    1:14.49  
      34.96   39.53                                                
  5 Edgren, Bailey J          18 St Marys-MD               NT    1:14.57  
      35.54   39.03                                                
  6 Harper, Taylor            18 Ycp-MA                    NT    1:15.09  
      35.43   39.66                                                
  7 Bonass, Christina E       19 St Marys-MD               NT    1:19.44  
      37.37   42.07                                                
 
Event 10  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maggio, Tyler S           20 Ycp-MA               1:00.18    1:00.62  
      28.50   32.12                                                
  2 Federline, Michael        20 Ycp-MA               1:03.36    1:03.46  
      29.77   33.69                                                
  3 March, Andrew T           20 St Marys-MD               NT    1:06.78  
      31.47   35.31                                                
  4 Robinson, Jacob R         20 Ycp-MA               1:06.08    1:08.42  
      32.66   35.76                                                
  5 Rosenzweig-Stein, Jacob   20 St Marys-MD               NT    1:09.62  
      32.89   36.73                                                
  6 Ward, Matthew             19 Ycp-MA                    NT    1:10.27  
      33.26   37.01                                                
 
Event 11  Girls 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coon, Alyssa B            19 Ycp-MA               2:17.68    2:21.68  
      31.41   35.75   37.54   36.98                                
  2 Mann, Maddy R             21 Ycp-MA                    NT    2:21.78  
      31.22   35.04   37.36   38.16                                
  3 Trudel, Julia A           20 Ycp-MA                    NT    2:26.69  
      33.40   37.28   38.69   37.32                                
  4 Sonnenberg, Rebecca F     20 St Marys-MD               NT    2:28.37  
      31.46   37.71   38.72   40.48                                
  5 Ross, Angela L            20 St Marys-MD               NT    2:35.82  
      33.64   38.96   40.93   42.29                                
 
Event 12  Boys 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tate, Jesse W             20 Ycp-MA               1:54.74    2:03.49  
      26.75   30.70   32.67   33.37                                
  2 Akhavan, Ryan V           20 St Marys-MD               NT    2:11.38  
      27.97   32.45   35.64   35.32                                
 
Event 13  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ayala, Adrianna N         20 Ycp-MA                 25.02      25.71  
  2 Sutton, Carolyn A         20 St Marys-MD               NT      26.07  
  3 Bria, Kristin             19 Ycp-MA                    NT      26.26  
  4 Kobus, Reilly E           21 Ycp-MA                 25.83      26.31  
  5 McCloskey, Leila F        18 St Marys-MD               NT      26.45  
  6 Schoenecker, Samantha K   21 St Marys-MD               NT      27.64  
  7 Efron, Lexi M             19 St Marys-MD               NT      28.66  
  8 Clark, Nicole K           21 Ycp-MA                 30.07      31.77  
 
Event 14  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rhoads, Reed M            21 St Marys-MD               NT      22.50  
  2 Loehr, AJ J               20 Ycp-MA                 22.65      22.60  
  3 Brown, Miles              19 Ycp-MA                    NT      22.77  
  4 Foltz, Nick               21 Ycp-MA                 22.37      23.32  
  5 Deckard, Adam             19 Ycp-MA                    NT      24.13  
 -- Rivers, Kyle S            20 Ycp-MA                    NT     X23.71  
 -- Smith, Spencer            18 Ycp-MA                    NT     X25.27  
 -- Alwine-Frank, Raven       18 Ycp-MA                    NT     X25.46  
 
Event 15  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Litynski, Brenna K        17 St Marys-MD               NT      54.49  
      26.26   28.23                                                
  2 Mann, Maddy R             21 Ycp-MA                 52.86      56.04  
      26.97   29.07                                                
  3 Ayala, Adrianna N         20 Ycp-MA                 54.37      56.40  
      27.21   29.19                                                
  4 Kobus, Reilly E           21 Ycp-MA                 56.75      57.81  
      28.02   29.79                                                
  5 Stein, Maggie H           19 Ycp-MA                 56.43      58.80  
      28.24   30.56                                                
  6 McCloskey, Leila F        18 St Marys-MD               NT    1:01.00  
      28.12   32.88                                                
  7 Needle, Alexa R           19 St Marys-MD               NT    1:05.01  
      31.32   33.69                                                
 
Event 16  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wheal, Lucas C            19 St Marys-MD               NT      48.81  
      23.53   25.28                                                
  2 Brown, Miles              19 Ycp-MA                    NT      52.00  
      25.73   26.27                                                
  3 Foltz, Nick               21 Ycp-MA                 49.86      52.20  
      25.44   26.76                                                
  4 McConnell, Jacob D        21 Ycp-MA                 49.22      52.52  
      25.16   27.36                                                
  5 Deckard, Adam             19 Ycp-MA                    NT      52.62  
      25.07   27.55                                                
  6 Rhoads, Reed M            21 St Marys-MD               NT      54.33  
      25.92   28.41                                                
  7 Wilson, Matthew T         20 St Marys-MD               NT      55.73  
      26.00   29.73                                                
 -- Rivers, Kyle S            20 Ycp-MA                    NT     X54.47  
      25.17   29.30                                                
 -- Smith, Spencer            18 Ycp-MA                    NT     X55.18  
      26.91   28.27                                                
 -- Alwine-Frank, Raven       18 Ycp-MA                    NT     X56.12  
      26.90   29.22                                                
 
Event 17  Girls 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wantz, Justine M          20 Ycp-MA               2:05.81    2:13.94  
      30.67   33.08   34.77   35.42                                
  2 Mahoney, Colleen          18 Ycp-MA                    NT    2:16.06  
      32.00   34.17   34.24   35.65                                
  3 Krell, Rileigh G          18 St Marys-MD               NT   J2:18.58  
      31.38   34.46   35.74   37.00                                
  4 Campbell, Caitlin A       20 Ycp-MA               2:12.60   J2:17.96  
      32.90   34.74   35.07   35.25                                
  5 Trudel, Julia A           20 Ycp-MA               2:11.48    2:20.53  
      33.20   35.21   36.28   35.84                                
  6 Ross, Angela L            20 St Marys-MD               NT    2:26.21  
      35.11   36.34   37.39   37.37                                
  7 Johnson, Elizabeth K      19 St Marys-MD               NT    2:31.92  
      35.72   37.92   39.37   38.91                                
 
Event 18  Boys 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Greg W          20 Ycp-MA               1:58.43    2:01.20  
      28.60   30.56   30.73   31.31                                
  2 Orban, Peter              20 St Marys-MD               NT    2:03.42  
      28.65   30.97   32.21   31.59                                
  3 McIlroy, Connor J         19 Ycp-MA               2:02.52    2:04.72  
      29.57   31.49   32.47   31.19                                
 
Event 19  Girls 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baughman, Hailley M       20 St Marys-MD               NT    2:33.10  
      34.98   40.06   39.24   38.82                                
  2 Edgren, Bailey J          18 St Marys-MD               NT    2:38.98  
      36.59   40.91   40.90   40.58                                
  3 Strine, Jennifer A        21 Ycp-MA               2:43.06    2:41.06  
      35.88   40.33   41.83   43.02                                
  4 Harper, Taylor            18 Ycp-MA                    NT    2:43.08  
      36.59   42.23   42.93   41.33                                
  5 Efron, Lexi M             19 St Marys-MD               NT    2:43.84  
      37.65   41.94   42.44   41.81                                
  6 Bria, Kristin             19 Ycp-MA                    NT    2:49.04  
      37.95   43.35   44.45   43.29                                
  7 Bonass, Christina E       19 St Marys-MD               NT    2:51.00  
      40.63   45.36   48.83   36.18                                
 
Event 20  Boys 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maggio, Tyler S           20 Ycp-MA               2:11.80    2:18.22  
      31.52   35.30   36.38   35.02                                
  2 Federline, Michael        20 Ycp-MA               2:21.11    2:24.42  
      31.75   36.07   37.22   39.38                                
  3 Robinson, Jacob R         20 Ycp-MA               2:25.55    2:28.61  
      33.05   38.30   38.86   38.40                                
  4 March, Andrew T           20 St Marys-MD               NT    2:29.33  
      32.86   37.68   39.13   39.66                                
  5 Akhavan, Ryan V           20 St Marys-MD               NT    2:30.18  
      34.11   38.58   39.17   38.32                                
  6 Rosenzweig-Stein, Jacob   20 St Marys-MD               NT    2:30.27  
      33.77   38.81   39.16   38.53                                
  7 Ward, Matthew             19 Ycp-MA                    NT    2:39.69  
      35.97   40.49   41.69   41.54                                
 
Event 21  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sturgis, Andrea M         20 Ycp-MA               5:18.29    5:29.15  
      29.84   32.52   33.37   33.39   33.68   33.54   33.80   33.66
      33.18   32.17                                                
  2 Bley, Amanda R            19 Ycp-MA               5:17.16    5:35.60  
      31.06   33.84   34.07   34.29   34.59   33.58   33.78   34.20
      33.96   32.23                                                
  3 Mahoney, Colleen          18 Ycp-MA                    NT    5:37.11  
      30.86   34.26   34.47   35.04   34.10   34.04   34.08   34.02
      33.50   32.74                                                
  4 Ehrnfeldt, Kayla          19 Ycp-MA                    NT    5:54.95  
      32.02   36.11   36.52   36.21   35.58   35.89   36.46   36.00
      35.72   34.44                                                
  5 Johnson, Elizabeth K      19 St Marys-MD               NT    6:12.68  
      33.27   37.02   38.23   38.32   38.45   38.12   37.98   37.60
      37.44   36.25                                                
 
Event 22  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stahl, Keven J            20 Ycp-MA               4:36.55    4:43.55  
      25.04   28.00   28.52   28.91   28.89   29.16   29.49   29.17
      29.03   27.34                                                
  2 Tarbrake, Brandon F       21 Ycp-MA               5:18.76    5:29.15  
      28.83 1:36.07   32.19                           33.77   34.25
      33.83   37.12                                                
 -- Orban, Peter              20 St Marys-MD               NT         DQ  
      27.84   30.18   31.49   32.27   32.73                        
 
Event 23  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coon, Alyssa B            19 Ycp-MA                 59.81    1:02.92  
      29.70   33.22                                                
  2 Sutton, Carolyn A         20 St Marys-MD               NT    1:04.07  
      29.19   34.88                                                
  3 Krell, Rileigh G          18 St Marys-MD               NT    1:04.43  
      30.13   34.30                                                
  4 Stein, Maggie H           19 Ycp-MA                    NT    1:04.96  
      30.31   34.65                                                
  5 Sonnenberg, Rebecca F     20 St Marys-MD               NT    1:05.63  
      30.61   35.02                                                
  6 Strine, Jennifer A        21 Ycp-MA                    NT    1:06.55  
      30.38   36.17                                                
 
Event 24  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tate, Jesse W             20 Ycp-MA                 51.55      53.74  
      25.71   28.03                                                
  2 Dowdall, Kaelan F         19 Ycp-MA                 52.13      53.84  
      25.01   28.83                                                
  3 Wheal, Lucas C            19 St Marys-MD               NT      54.41  
      25.35   29.06                                                
  4 Donoghue, Nate A          19 St Marys-MD               NT      54.92  
      25.48   29.44                                                
  5 Loehr, AJ J               20 Ycp-MA                 55.27      56.31  
      26.60   29.71                                                
  6 Williams, Greg W          20 Ycp-MA                 57.42      57.67  
      27.15   30.52                                                
 
Event 25  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baughman, Hailley M       20 St Marys-MD               NT    2:24.44  
      31.55   38.98   40.77   33.14                                
  2 Sonnenberg, Rebecca F     20 St Marys-MD               NT    2:36.86  
      31.50   42.57   47.08   35.71                                
  3 Needle, Alexa R           19 St Marys-MD               NT    2:43.11  
      35.76   41.35   46.54   39.46                                
 -- Trudel, Julia A           20 Ycp-MA               2:15.51   X2:20.30  
      30.75   36.10   41.34   32.11                                
 -- Hausamann, Elli           19 Ycp-MA               2:20.28   X2:23.39  
      31.53   38.45   41.43   31.98                                
 -- Balderson, Emma E         19 Ycp-MA                    NT   X2:24.23  
      30.10   34.96   44.09   35.08                                
 -- Harper, Taylor            18 Ycp-MA                    NT   X2:24.85  
      31.42   38.25   41.70   33.48                                
 
Event 26  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Akhavan, Ryan V           20 St Marys-MD               NT    2:12.05  
      27.14   34.63   39.80   30.48                                
  2 March, Andrew T           20 St Marys-MD               NT    2:16.32  
      29.25   34.23   39.45   33.39                                
 -- Maggio, Tyler S           20 Ycp-MA               2:05.76   X2:06.08  
      27.44   34.26   34.59   29.79                                
 -- Federline, Michael        20 Ycp-MA               2:06.29   X2:11.66  
      26.99   34.36   37.33   32.98                                
 -- Robinson, Jacob R         20 Ycp-MA               2:15.68   X2:20.66  
      29.31   38.62   39.00   33.73                                
 -- Rivers, Kyle S            20 Ycp-MA                    NT   X2:22.29  
      27.75 1:20.44   34.10                                        
 
Event 27  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 St Marys College of Maryland-MD  'A'                   NT    1:44.31  
     1) Sutton, Carolyn A 20            2) McCloskey, Leila F 18          
     3) Schoenecker, Samantha K 21      4) Litynski, Brenna K 17          
       26.27    26.13    26.91    25.00                                    
  2 St Marys College of Maryland-MD  'B'                   NT    1:56.45  
     1) Needle, Alexa R 19              2) Efron, Lexi M 19               
     3) Bonass, Christina E 19          4) Johnson, Elizabeth K 19        
       30.54    29.18    27.19    29.54                                    
 -- York College of Pennsylvania-MA  'A'              1:39.96   X1:42.74  
     1) Mann, Maddy R 21                2) Wantz, Justine M 20            
     3) Sturgis, Andrea M 20            4) Ayala, Adrianna N 20           
       25.49    25.91    25.85    25.49                                    
 -- York College of Pennsylvania-MA  'C'                   NT   X1:51.13  
     1) Campbell, Caitlin A 20          2) Balderson, Emma E 19           
     3) Mahoney, Colleen 18             4) Hausamann, Elli 19             
       27.55    34.91    22.07    26.60                                    
 -- York College of Pennsylvania-MA  'D'                   NT   X1:58.95  
     1) Geib, Kirsten 18                2) Clark, Nicole K 21             
     3) Colwell, Abby 19                4) Bley, Amanda R 19              
       30.18    31.54    28.01    29.22                                    
 -- York College of Pennsylvania-MA  'B'                   NT        XDQ  
     1) Stein, Maggie H 19              2) Coon, Alyssa B 19              
     3) Bria, Kristin 19                4) Kobus, Reilly E 21             
       27.00    26.39    26.26    25.95                                    
 
Event 28  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 St Marys College of Maryland-MD  'A'                   NT    1:31.80  
     1) Donoghue, Nate A 19             2) Rhoads, Reed M 21              
     3) Wheal, Lucas C 19               4) Rosenzweig-Stein, Jacob C 20   
       23.15    21.86    22.49    24.30                                    
 -- York College of Pennsylvania-MA  'A'              1:27.93   X1:29.78  
     1) Tate, Jesse W 20                2) Brown, Miles 19                
     3) Stahl, Keven J 20               4) Loehr, AJ J 20                 
       22.86    22.67    22.10    22.15                                    
 -- York College of Pennsylvania-MA  'B'                   NT   X1:32.01  
     1) Deckard, Adam 19                2) Dowdall, Kaelan F 19           
     3) McIlroy, Connor J 19            4) Foltz, Nick 21                 
       23.11    23.19    23.04    22.67                                    
 -- York College of Pennsylvania-MA  'C'                   NT   X1:39.05  
     1) Boyles, Colton 21               2)                                
       24.76    24.73    24.96    24.60                                    
 -- York College of Pennsylvania-MA  'D'                   NT   X1:39.69  
     1) McConnell, Jacob D 21           2)                                
       24.26    25.44    24.47    25.52                                    
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 28                    
 
  1. York College of Pennsylvania        140   2. St Marys College of Maryland        114
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 28                     
 
  1. York College of Pennsylvania        138   2. St Marys College of Maryland         93